HYBRID TRIPLE PELLET 1kg

HYBRID TRIPLE PELLET- przy opracowaniu Triple Pellet zdecydowaliśmy się na zmianę kształtu korzystając z doświadczenia firmy produkującej karmy dla ryb, posiadającej ponad 100-letnia tradycje. Opracowaliśmy kształt dzięki któremu ryby szybciej zjawiają się w łowisku, oraz intensywniej zerują. Badania wykazały że forma granulek (cylindrów) jest najłatwiej pobieralnym kształtem przez rybę, oraz najszybciej tonie. Dzięki zachowaniu kształtu bryły trójkąta, Triple Pellet tonie wolniej wpadając w specyficzne wibracje, dzięki którym oddziaływanie na linię boczną ryby są znacznie większe. Triple Pellet jest trudniejszy dla ryby w pobraniu jako pokarm, (nam wędkarzom nie chodzi o karmienie ryb, lecz o ich pobudzenie), dlatego nęcenie Triple Pellet powoduje że najłatwiejszym do pobrania pokarmem dla ryby w polu nęcenia, będzie to co znajduje się na haczyku, czyli przynęta. Produkt stabilny w wodzie.

Pellet stworzony z myślą o wędkarzach. Jedyny taki w Polsce. Jego unikatowy trójkątny kształt, ma wiele cech, które to decydują o skuteczności produktu i wynikach wędkarzy.

  • Kształt trójkąta jest trudno pobieralny, co skutkuje nie przekarmianiem ryb w łowisku.
  • Triple Pellet przy opadaniu oddziaływuje na linię boczną ryb, mamy szybsze brania.
  • Gdy nęcimy Triple Pellet, a łowimy standardowymi przynętami to, najłatwiejszym “kąskiem” na dnie dla ryby jest nasza przynęta.
  • Ryby potrzebują więcej czasu na pobranie takiej samej porcji pelletu, niż ma to miejsce przy tradycyjnym owalnym kształcie.