HYBRID GROUNDBAIT 1kg

DLACZEGO HYBRID GROUNDBAIT ???

Dlatego że jest to jedyna na rynku zanęta, która została stworzona z mieszanin mączek mięczaków oraz skorupiaków, wyprodukowana celowo na rynek polski, do tej pory oferowane na rynku polskim zanęty, które składają się z mączek rybich, mięczaków oraz skorupiaków,  ukierunkowane i produkowane są głównie na rynki angielskie, włoskie i francuskie, które to bardzo różnią się od NASZYCH POLSKICH WÓD gatunkami ryb, charakterystyką akwenów, oraz średnią temperaturą w ciągu roku. W serii Hybrid zastosowaliśmy aromaty, które są wodorozpuszczalne, przez to dużo intensywniej pachną w wodzie, a nie po rozrobieniu jej w wiadrze.

Zanęta o słodkim, intensywnym i uwielbianym przez ryby aromacie kukurydzy. Jej wyrazisty żółty kolor bardzo dobrze selekcjonuje większe okazy. Zanęta sprawdza się przez cały sezon na wszystkie ryby karpiowate. Zabójczo skuteczna gdy naszą przynętą na haczyku jest kukurydza.

Zanęta stworzona z myślą o wabieniu jednych z najpiękniejszych ryb naszych wód, linów. Jej intensywny, specjalnie dobrany marcepanowy aromat, w połączeniu z wyrazistym zielonym kolorem, oraz uwaga!!! mączką z roślin wodnych oraz mięczaków , sprawia że jest to jedyna tego typu zanęta na polskim rynku.

Ochotka jest najbardziej wyszukiwanym, naturalnym pokarmem przez ryby karpiowate. Stworzenie zanęty, która to składem białek zwierzęcych, będzie odpowiadała naturalnemu pokarmowi ryb, jakim jest ochotka, było niewątpliwie dużym wyzwaniem. Przy pomocy ichtiologów i zawodników startujących w GPP, udało nam się to zrobić bezkompromisowo. Czerwony kolor mieszanki dodatkowo podnosi jej skuteczność w wiosennym okresie.

Skład zanęty Big Bream został tak dopasowany, aby zachęcić do żerowania największe leszcze. Jej specyficzny korzenny aromat, w połączeniu z grubszą frakcją, która to idealnie rozkłada się na dnie, sprawi że duże leszcze jeżeli tylko są w pobliżu łowiska, napewno pojawią się w miejscu nęcenia.

Zanęta średniej frakcji, mocno wyprażana, ma specyficzną prace poprzez zastosowanie aromatów typu GOO, które to podane w zanęcie w pole nęcenia, przy rozpuszczaniu będą tworzyły chmurę, w którą tą bardzo dobrze wchodzą leszcze oraz płocie. Brązowy kolor zapewnia uniwersalność na każdym łowisku.

Bardzo bogata w mączki pochodzenia zwierzęcego, oraz białko rybie, odżywcza zanęta koloru czarnego, która idealnie wabi węgorze i sumy.