HYBRID FEEDER 2kg

Zanęta stworzona z mieszanin mączek skorupiaków, mięczaków oraz białka rybiego. Frakcja została tak dopasowana, aby po wpadnięciu koszyczka do wody, tłuszcze oraz część mączek rozpuściła się natychmiastowo wabiąc ryby, natomiast grubsze frakcje mieszaniny oraz pellet pozostają przy dnie, dzięki czemu zwabione ryby zostaną na dłużej w polu nęcenia. Effecta Hybrid Feeder jest zanęta wyprodukowaną w Polsce, dla nas Polskich Wędkarzy, na nasze ryby i łowiska. Zastosowaliśmy w niej aromaty które są wodorozpuszczalne, przez to dużo intensywniej pachną w wodzie, a nie po rozrobieniu jej w wiadrze. Dzięki zastosowanej technologi stopnień nawilżenia decyduje o odpowiedniej pracy, im więcej wody tym bardziej przydenna praca zanęty.

Najlżejsza ze wszystkich zanęt serii Hybrid Feeder, pracująca mieszanka na wody stojące. Szybko rozpuszczalne białka, oraz tłuszcze dają efekt natychmiastowego zwabienia ryby w pole nęcenia. Najlepsza na: Leszcz, Płoć, Lin, Karaś.

Średnio klejąca wersja zanęty do koszyczka, bardzo dobrze pracująca przy dnie, posiada w swoim składzie mielony pellet oraz grubsze frakcje mączek mięczaków i ślimaków, dzięki czemu długi czas zalega na dnie wabiąc największe okazy. Najlepsza na: Leszcz, Karp, Lin, Karaś, Amur.

Najcięższa wersja zanęty idealnie spisująca się w rzekach, dobrze klejąca, o grubej frakcji. Zanęta nie pracuje w słupie wody, aby nie wyprowadzała ryb z łowiska. Zanęta bardzo dobrze trzyma się dna, jej grubsze frakcje idealnie wyścielają dno naprowadzając ryby na naszą przynętę. Najlepsza na: Leszcz, Jaź, Kleń, Brzana, Świnka, Certa.