HYBRID CRUSHED 2kg

CRUSHED jedyny taki produkt na polskim rynku, który można rozrobić jak tradycyjną zanętę, skleić w kule i zanęcić łowisko lub użyć w koszyczku zanętowym dowolnego typu.  Crushed jest produktem jakiego brakuje na europejskim rynku, a mianowicie pelletu który to pracuje jak zanęta, odrywające frakcje unoszą się w słupie wody wabiąc i utrzymując ryby w polu nęcenia, taki właśnie działa Crushed.  Dzięki swojemu bardzo nie regularnemu kształtowi, oderwane frakcje zawieszają się w wodzie, lub bardzo wolno opadają na dno. Jest to idealny produkt na mocno zarośnięte oraz zamulone akweny wodne, jego podstawową właściwością jest jego lekkości przy czym bardzo dobrze tonie. Już po kilku minutach w wodzie, zrobi się z niego gęsta zawiesina (poduszka), która to wprawia ryby w amok żerowania, nie powodując przy tym uczucia sytości u ryb. dzięki dość grubej i różnorodnej gradacji Crushed doskonale szybko wabi większe ryby.

Aromat wędzonej wanilii, w połączeniu z 90% mączek rybich i skorupiaków daje rybą mega bombę białkową której to ryby przez większość okresu swojego życia poszukują. Gruba frakcja Crusheda w chwile może zmienić się w drobną poprzez dodanie większej ilości wody, bądź poprzez pogniecenie go bez użycia kruszarki. Crusheda używać możemy zarówno w wędkarstwie feederowym, jak i spławikowym przy tradycyjnym nęceniu kulami zanętowymi lub jako dodatek do zanęt, podnoszący ich skuteczność.

Crushed o zapachu wędzonej ryby, wraz z bombą białkową, idealnie sprawdza się tam gdzie chcemy złowić duże ryby, które to gustują w śmierdzielach. Swoje zastosowanie znajdzie zarówno w metodzie feederowej, jak i spławikowej. Idealny przy połowach leszczy, karpi, amurów, linów i karasi.