DODATKI ZANĘTOWE

Najmocniejszy, w 100% naturalny klej skrobiowo-kukurydziany, nadający się do każdego typu zanęty, idealny na wody o dużym uciągu.

Produkt stworzony na bazie mielonych roślin wodnych oraz mięczaków, idealny na trudne łowiska, tam gdzie nie sprawdzają się tradycyjne zanęty.

Jest to dodatek koloru żółtego, który przez długie lata używany był w tajemnicy przez najlepszych światowych wędkarzy spławikowych. Produkt ten oparty na bazie kurzych jaj, jest przysmakiem w szczególności leszczy.

Specjalna mieszanina korzennych dodatków, o brązowym kolorze i zapachu anyżu, którego celem jest pobudzenie do żerowania “trudnych” płoci. Najlepiej sprawdza się w chłodniejszych porach roku. Opakowanie na 3kg zanęty.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która to konopie wypraża w innowacyjny sposób, a mianowicie, przed procesem prażenia z ziarna konopii odzyskujemy olej, który to jest najważniejszym składnikiem którego potrzebują ryby. następnie po procesie prażenia, ziarno jest mielone i wtedy dodajemy odzyskany olej i nadajemy odpowiedni kształt. konopia szybko rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu na dnie pozostaje zawiesina.

97% najczystsza mączka rybna jaka jest dostępna na polskim rynku. Produkt używany przy połowie dużych ryb spokojnego żeru lub gatunków drapieżnych. Można ją stosować również przy produkcji kulek, pelletów oraz innych przynęt i zanęt.

Bardzo przyswajalny przez ryby wysokobiałkowy dodatek min. 47%, używany przy połowie wszystkich gatunków ryb, które wymagają nęcenia. Powszechnie używany przy produkcji kulek proteinowych.